Аукціонний комітет повідомляє про скасування результатів аукціону з продажу майна ФОП Севернюк Р.І.

Новости
ТОВ «Південноукраїнська універсальна біржа» (ТОВ «ПУБ») повідомляє про скасування
результатів аукціону з продажу майна боржника-банкрута
ФОП Севернюк Р.І., призначеного на 16.07.2014р. лот №4Легкові автомобілі ФОП Севернюк Р.І. у загальній кількості 5 одиниць (згідно переліку). Місцезнаходження: м. Миколаїв, проспект Жовтневий, 57/1.

На виконання пункту 7 статті 69 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України minjust.gov.ua/file/39973, а також на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України , було розміщено повідомлення №6251 про результати аукціону з продажу майна банкрута ФОП Севернюк Р.І., (код ЄДРПОУ 19287139, місцезнаходження: 55340, Миколаївська обл., Арбузинський район, смт. Костнянтинівка, вул. Островського, буд.7), який відбувся 16.07.2014р. о 10-00:
Лот №4: Легкові автомобілі ФОП Севернюк Р.І. у загальній кількості 5 одиниць (згідно переліку). Місцезнаходження: м. Миколаїв, проспект Жовтневий, 57/1.
Початкова вартість Лоту №4: 70029,00 (Сімдесят тисяч двадцять дев’ять гривень 00 коп.) грн. без ПДВ, без можливості зниження початкової вартості лоту на тому ж аукціоні.
У зв’язку з ухиленням переможця аукціону гр. Таужнянського В.В. від сплати запропонованої ним ціни 109945,53 (Сто дев’ять тисяч дев’ятсот сорок п’ять грн. 53 коп.) без ПДВ, а також у зв’язку з відмовою учасника торгiв, яким запропонована найбiльш висока цiна порiвняно з цiною майна, запропонованою iншими учасниками торгiв, за винятком переможця торгів гр. Таужнянського В.В., укласти договір купівлі-продажу майна за лотом №4, організатором аукціону ТОВ «ПУБ» було прийняте рішення про скасування результатів аукціону з продажу майна, що належить ФОП Севернюк Р.І., який було призначено на 16 липня 2014 року та проведення повторних торгів з новою початковою ціною майна.

Директор ТОВ «ПУБ» Н.О.Гановська

Напечатать Комментарии (0)

Другие новости по теме:
  • Аукцйіонний комітет повідомляє про скасування аукціону з продажу майна бор ...
  • Аукцйіонний комітет повідомляє про результати проведення аукціону з продажу ...
  • Аукцйіонний комітет повідомляє про результати проведення аукціону з продажу ...
  • Аукцйіонний комітет 16.07.2014р.оголошує проведення аукціону з продажу майн ...
  • Аукцйіонний комітет оголошує 16.07.2014р. проведення аукціону з продажу май ...

  • Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

    Информация

    Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 1 дней со дня публикации.